BezpiecznaCiaza112023

Zwierzaki i dzieciaki :)

13 lata 1 miesiąc temu #82058 przez Asiersa
Marysiu, masz wspaniałego psiaka :silly: U nas jest kanarek :blush: :blush: :blush:




Mój dzielny chłopczyk :*:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #82063 przez Marysia27
Na zdjęciu Fokus siedzi obok mojego szwagra, a jest on wielkim chłopem :huh: . Niestety moja psinka nadal rośnie, mam nadzieje, że nie będzie zbyt duży, bo trochę boję się o Bartka, żeby np. Go nie potrącił. Nie dalej jak wczoraj widziałam jak Fokus położył pysk na moim dziecku, przygniatając mu nóżki, a co gorsza zostawiając masakryczną ilość sierści na macie, bo teraz idzie wiosna i gubi zimową sierść :dry:
Kanarek za " kratami " więc na razie bezpieczny :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu - 13 lata 1 miesiąc temu #82065 przez Emme
ja w domu nie mam zwierzaka, poczekam aż Tola podroście troszkę, ale ma kontakt z 2 psiakami- mój, ale został z rodzicami i siostry, a no i nie zapominajmy o papużce :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu - 13 lata 1 miesiąc temu #82067 przez Marysia27
A jakiej rasy to psiaki? nie każda rasa nadaje się do małego dziecka :dry: Śliczne :laugh: właśnie zauważyłam zdjęcia :woohoo: Druga psina wygląda na bardzo młodego psa. Najważniejsze, żeby dobrze reagowały na Małą.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu - 13 lata 1 miesiąc temu #82069 przez Emme
kundelek i Cavalier King Charles Spaniel
kundelek Lucky jest ze schroniska, dzięki niemu pokochałam psy (wcześniej ich nie lubiłam) a Bruno jest mniej więcej w wieku Toli :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #82073 przez Marysia27
Ja po starcie Askana, od razu przygarnęłam psa, którego z rodzeństwem ktoś wyrzucił w kartonie pod urząd miasta :ohmy: Szczeniaki miały dopiero ok 5 tyg, były strasznie zapuszczone. Wet. powiedział, ...Pani, on większy jak do kolana to nie będzie..." no i mam teraz psa, którego jak zapinam na smycz to nie muszę się schylać, a mam 174 cm :laugh: W ogóle Fokus był najbrzydszym szczeniakiem z całej siódemki, bardzo go nie chciałam, ale mój mąż się uparł i teraz jestem wdzięczna. Bo to śliczna i mądra psina, idealna dla Bartochy. Z resztą imię jakie mu nadaliśmy- Fokus ( w oryginale miało być przez "c" )oznacza ognisko domowe rodzinę, a to nam było potrzebne po stracie Askana.
Wielkie serca mają ludzie biorący do siebie zwierzaki ze schroniska :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #82103 przez Monix
Ja mam 2 psy rasy cane corso italiano :) Ja z moim partenerem mamy fioła na punkcie wystaw psów rasowych. Zresztą muszę się pochwalić, że mój starszy pies jest championem 9 krajów Europy :lol: a młodszy dopiero rozpoczyna karierę wystawową. Jak tylko Nadia trochę podrośnie, zacznie podróżowanie razem z nami.

To starszy pupil :



A to młodszy :

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #82115 przez natmur11
www.zapytajpolozna.pl/forum/czas-relaksu...affica-i-alunia.html jest juz podobny temat. ja mam 2 psy owczarka niemieckiego i beagla obie suczki. ale klaudii nie pozwalam sie do nich zblizac ja ja mam na rekach pozwalam jej poglaskac beagla ale nic wiecej. zreszta obie maja wielka zagrode na dworzu i tam przebywaja a z racji tego ze sa to mlode suczki to skacza na kogo sie da wiec trzymamy je z daleka od dzieci

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu - 13 lata 1 miesiąc temu #82120 przez martela89
Jejku jakie macie boskie pieski-ja kocham pieski.
Mam suczkę(kundelka),a nie dawno miałam jeszcze dobermana. Ale jak Vanesska podrośnie to planuję kupić Doga de bordeaux(śliniaka z rodziny zastępczej) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #82121 przez Manga
A ja mam kota :)
Gaja, bo tak się wabi, pierwsza wyczuła, ze jestem w ciąży i spała na moim brzuchu dopóki się dało (potem był już za duży).
Teraz ma z Aleksem świetny kontakt - Aleks często przykłada do niej swoją główkę i słucha mruczenia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #82142 przez jedynaczka
u nas od 4 miesięcy mamy nowego lokatora - króliczka miniaturkę o imieniu Leon :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu - 13 lata 1 miesiąc temu #82222 przez Martynka__89
W domu nie mam zwierząt. Ale jak Mateusz podrośnie może sprawimy psiaka ;) Kocham zwierzęta :) U moich rodziców został mój żółw grecki Żarka gdzieś miałam foto muszę poszukać i u rodziców też został mój 13 letni przyjaciel Bosman mieszaniec owczarka niemieckiego. Teściowie mają kundelka Reksa, kotkę Perełkę. A my mamy 2 króliki Bandzior(ka) i Klapcia w dużej klatce nie są to miniaturki, ale na mięso nie pójdą czasem je wypuszczam i biegają po podwórku.




Bosman



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #82250 przez SISUNIA88
dla mnie zwierzęta przy malutkim dziecku są nie do przyjęcia... jeszcze jak ktoś mieszka w domu to inaczej ale w bloku to absolutnie. ..

"Poczęcie dziecka to cud, przed którym człowiek milknie, chyli czoło i klęka"




Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #82256 przez alutka1011
My mamy tylko psa ale jest cały czas w kojcu(chodź czasami sobie z niego wyskakuje).Kot u mnie byłby nie do przyjęcia po tym jak siostrzenica miała ponad 3 msc plamy na buźce(uczulenie od kota)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #82265 przez martela89
Martynka__89 napisał:

W domu nie mam zwierząt. Ale jak Mateusz podrośnie może sprawimy psiaka ;) Kocham zwierzęta :) U moich rodziców został mój żółw grecki Żarka gdzieś miałam foto muszę poszukać i u rodziców też został mój 13 letni przyjaciel Bosman mieszaniec owczarka niemieckiego. Teściowie mają kundelka Reksa, kotkę Perełkę. A my mamy 2 króliki Bandzior(ka) i Klapcia w dużej klatce nie są to miniaturki, ale na mięso nie pójdą czasem je wypuszczam i biegają po podwórku.




Bosman


Piekny :)

Ja uważam,że dziecko od małego powinno się uczyć do zwierząt,my od małego miałyśmy psy,chomiki,szczury i kochamy zwierzęta :)

Nie wyobrażam sobie nie mieć pieska :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl